Kardeşler Elektrik, 1998 yılında hizmete başlamış ve "kalitemiz güvencemizdir" anlayışıyla hiç durmadan farklı sektörlerin elektrik işlerini başarıyla tamamlamıştır.


Kardeşler Elektrik, 1998 yılında hizmete başlamıştır. Kurucularının bu alanda yılların tecrübesine sahip iki kardeş olması nedeniyle Kardeşler Elektrik ismini tercih etmiştir. Elektrik sektörünün ve ilişkili tüm sektörlerin hareketli olduğu o yıllardan, deprem sonrası tüm inşaat ve ilişkili sektörlerinin sekteye uğradığı bu yıllara kadar sapasağlam ve dimdik bir şekilde hizmetlerine devam etmiş, "kalitemiz güvencemizdir" anlayışıyla hiç durmadan farklı sektörlerin elektrik işlerini başarıyla tamamlamıştır. Kardeşler Elektrik, herşeyden önce karşılıklı güven ilişkisine önem vermektedir, elektrik işlerini yerine getirdiğimiz hiçbir birey ya da firmanın bizden kaynaklanabilecek herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmaması için tüm gücümüzle gayret göstermekteyiz. Sizin rahat etmeniz bizim rahat uyumamız demektir. Bizler elektrikçi olarak işimizi iyi yapmaktayız. Elektrikci arıyorsanız biliniz ki doğru adrestesiniz. Bilgi almak için temas kurmaya lütfen çekinmeyiniz.İstanbul başta olmak üzere ülkemizin çeşitli yerlerinde elektrik tesisatı kurulum, bakım ve onarım işlemlerini başarıyla gerçekleştirdik. Bilgimiz ve tecrübemiz her zaman yolumuzu aydınlatan fenerimiz olmuştur.
Elektrikçi arıyorsanız, biliniz ki doğru adrestesiniz. Bir telefon kadar sizlere yakınız. Elektrik işlerinizde bizden fiyat almadan karar vermeyin.